2013. 09. 02.

SZOBRÁSZAT GYEREKEKNEK

 

 VÁRJUK A JELENTKEZŐKET!

A Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola móri telephelyén,

a Képző-és Iparművészeti Szabadiskolában

az idei tanévben is indul

alapfokú művészetoktatási képzés, szobrász szakon.

2013_alapfok_dok Az órákat Nagy Edit szobrászművész vezeti 4×45 percben, hetente egy alkalommal, szerdánként, 14-17 óráig. Az oktatás szeptember 11-én kezdődik. Általános-és középiskolás gyerekeknek a térítési díj: 13000Ft

Beiratkozási határidő: szeptember 14.

  • Beiratkozás módja:
    • hallgatói nyilvántartási lap kitöltése (letölthető: http://www.hangszinter.hu/letoltheto-dokumentumok )
    • első félévi térítési-díj befizetése
    • 16. életévét betöltött tanulóktól iskola látogatási igazolás (közoktatási intézményben folytatott nappali tagozatos tanulmányokról)
  • Beiratkozás időpontja és helyszíne: hétfőtől szombatig, 9-14 óráig. Nagy Editnél és Pintér Balázsnál. Telefonos egyeztetés után, más időpontokban is!  +3630/4902283 . A Szabadiskola szobrász termében.